Home » Kunstscholen in Den Haag » Kunstacademie van Den Haag » Afgestudeerden in Den Haag 2013

Afgestudeerden in Den Haag 2013

(slechts een aantal van wie ik toevallig een kaartje had meegenomen)

  1. Catinka Kersten www.catinkakersten.com  catinka-kersten@gmail.com (gesproken en gefotografeerd – beelden van brooddeeg)
  2. Luis Rokil-fernandez mmus ( artscientist) 06 14 658 579 lab@derfunke.net www.derfunke.net  en www.interfaculty.nl  ( man van Spaanse afkomst met dansers) met de dansers:  Almudena Ballesteros Prejo en Demian Haller
  3. Marloes van Son (artscintist) info@marloesvanderson.nl 06 – 16 167 615 www.marloesvanson.nl ( met draaikolk-beeld)
  4. Daniel Berlo drand48@gmail.com 06 – 16 743 338 www.enist.org
  5. Rozemarlin Borkent www.rozemarlinborkent.com
  6. Mirte Redan info@mirteredan.com 06 – 18  658 873 www.mirteredan.com
  7. Sarvenaz Mostofey mmus ( artscientist) mona.mostofi@gmail.com 06 – 26 177 163 www.interfaculty.nl (uit Iran met geluidsproject)
  8. Malyssa ten Hove www.malyssatenhove.com  malyssa10@gmail.com (bedenker van een spel)
  9. Anne Rietbergen ( beeldend kunstenaar) adresvananne@live.nl 06 – 28 857 192 www.annerietbergen.net (foto-art ondergoed)
  10. Bibliotheque www.bibliotheque-erotique.nl  of www.facebook.com/biblioerotique you want mail, honey   -  insert your secret code at nibliotheque-erotique.nl/mewant
  11. Jessica Sligter jessicasligter@gmail.com  www.cargocollective.com/jessicasligter
  12. www.haarstichting.nl geef om haar, geef je haar
  13. Alican Sahinler www.i-m.co/alicansahinler/Portfolio  (0) 654 74 69 87 acansahinlerCgmail.com
  14. Norita Pinas ( visual artist) Oranjelaan 16 / 274 ER waddinxveen / norita@online.nl                    01826 16816 06 - 14 681 304 website: www.noritapinas.nl
  15. Yara Fracken yarafrancken.blokspot.com yaartje_apestaartje@hotmail.com  06 – 41 675 463
  16. Michiel spijkerswww.michielspijkers.com michiel@michelspijkers.com   06 - 53 391 842
  17. Marthe Venema www.marthevenema.wix.com/thisisforyou 06 - 14 844 747  marthe_venema@hotmail.com
  18. www.seethemshare.com   
  19. Karin van der Veen  en Charlotte ’t Hart  www.facebook.com/DeMuziekbobon
  20. Christ Rijksen (documentatie 1 van de TRANSFORMATIE (JUNI 2013) www.prinschristel.com  06 – 44 642 893 (vrouw die man wil zijn)
  21. Tim Keijzers tim@keijzers.com tim@timkeijzers.com 06 - 55 820 543 (ontwerp bestek)                                                                           
  22. Britt van Eijk http://brittvaneijk.wix.com/extendedportfolio 06 -29 584 321  britt732@hotmail.com
  23. Janneke van Putten http://www.jannekevanderputten.nl/ 06 – 40 465 100 info@jannekevanderputten.nl (foto gemaakt – een tijdslijn liet Janneke zien)
  24. Sara Koning www.sarakoning.com  06 – 40 417 643 sara@sarakoning.com www.facebook.com/koningsara
  25. Jakob Schlötter www.the-man-called-jacob.com 06 - 12 921 158   jakob.schloetter@gmx.de (onderzoeker - gesproken en gefotografeerd)
  26. Joris van Dam www.jorisvandam.nl grafische vormgeving
  27. Safia Jahangier – studio Saf www.studiosaf.nl 06 – 38 237 178 hello@studiosaf.nl
  28. Evelien Jaspers www.evelienjaspers.nl 06 – 16 674 388  evelien.jaspers@gmil.com                                ( gesproken en was bezig met ruimtelijke fotografie)
  29. Romy Treebusch www.romytreebusch.com 06 – 48 854 968
  30. Silvia Janoskova (artscientist) www.iiaaoo.com www.interfaculty.nl
  31. Joel Nieminen (Photogrpher)  joel.helsink@gmail.com www.joulnieminen.com                              tel: 06 17 546 065
  32. Lizzy Bax www.lizzybax.nl 06 – 24 251 879  info@lizzybax.nl 
  33. Hanna Wouda www.hannawouda.com    hanna.wouda@gmail.com (mode - gesproken)
  34. Anouk van Klaveren www.anoukvanklaveren.com  info@anoukvanklaveren.com (mode)
  35. Janna van Vugt www.jannavanvugt.com   info@jannavanvught.com  (mode)
  36. Eefje van Schie http://www.eefje-van-schie.com/  06 - -27 503 330 info@eefje-van-schie.com ( leuk gesprek mee gehad)
  37. Dayna Casey  http://www.daynacasey.com/  info@daynacasey.com  06 – 41 647 070 (leuk gesprek mee gehad over haar onderverdeling in 3 werelden)
  38. Hanae Wilke http://www.hannahwilke.com  06 – 16 750 654 hannaewilke@gmail.com  ( leuk gesprek mee gehad)
  39. Sandre Gnjatovic Sandra.gnjatovic@gmail.com 06 – 24 148 853 http://zoonszonen.net/
  40. Martin Lundberg www.smolloms.tmblr.com  (Uit Zweden)  mrlundberg@hotmail.com
  41. Malou Kranen (arts and concepts) www.maloukranen.com  06 – 14 816 858 maloukranen@gmail.com  (leuk gesprek – meerdere raakvlakken)