Home » Kunstacademie Utrecht » Afgestudeerden in Utrecht 2013

Afgestudeerden in Utrecht 2013

(slechts een aantal van wie ik toevallig een kaartje had meegenomen)

  1. Esme van der Neut ( na een ongeluk had zij een ervaring die haar ook bracht tot mensen met een handicap) esmevdn@gmail.com 06-29 605 438  (  graphic design)
  2. Lyanne Tonk 1 year agoEtwas grafisch van Luise  www.vonluise.de +49 (0)176 – 85 229 448  of +31 (0) 6 - 49 289 599 etwas@vanluise.de
  3. Evelien Crooy Mrs Carmine +31(0)6 - 51 071 631 evelien@eveliencrooy.nl www.eveliencraay.nl ( over de bloedluis)
  4. Diewertje Bunnik Diewertje.marije.bunnik@gmail.com 06 12 163 260
  5. Gerjanne van Gink info@gerjannevangink.nl www.gerjannevangink.nl +31 (0) 6 - 19 382 857
  6. Nandi Enthoven – material and Object Design www.nandienthoven.nl nandi.a.enthoven@gmail.com +31 (0) 6 - 19 043 545
  7. Iris van Kleinwee (1-grafisch ontwerper en 2-crytozooloog) www.irisvankleinwee.nl irisvankleinwee@aim.com
  8. Sanne van Hemert www.sannevanhemert.nl sannevanhemert@gmail.com                                    +31(0)5 – 28 697 290 
  9. Lisa van Binnendijk info@lisavanbinnendijk.com www.lisavanbinnendijk.com 06 16 066 620
  10. Sara Sjostrom www.sarasjostrom.com mail@sarasjostrom.com +31 (0) 6 22 183 150  (trustspel)
  11. N. de Backer ndebacker@concepts.nl
  12. Thomas van Asten www.thomasvanasten.com info@thomasvanasten.com  +31 (0) 6 18 067 591 ( 3 hobbies willen leren)
  13. Marlotte Kooijman (grafisch ontwerper) www.marlottekooijman.nl marlottekooijman@hotmail.com  06 - 12 440 989
  14. Jimme Bakker www.jimmebakker.nl jimmebakker@gmail.com +31 (0)6  28 780 175 (SORRY)
  15. Zilla van  den Born (grafische ontwerper) www.zillavandenborn.nl z.vandenborn@gmail.com +31 (0)6 38 535 290
  16. Salon des Refuses www.salon-des-refuses.nl g.vangink@gmail.com 06- 19 382 857
  17. Juliet Camfens www.julietcamfens.nl 06 – 13 094 275
  18. Drs Alexandra Herman de Groot ( wie success wil vermenigvuldigen moet het delen) Rhijnhofweg 2A Leiden ahermandegroot@yahoo.com 071- 52 106 51  / 06 – 24 473 119
  19. Jan Pieter Middelkoop www.dekrappehap.nl 06 - 11 223 888 hallo@hetochtendgloren.nl   
  20. Boele Zwanenburg boele@zwanenburg.nl 06- 26 428 083
  21. Deborah van Mourik (graphic designer) www.deborahvanmourik.nl  - 06 42 840 558 deborahvanmourik@gmail.com (over de taal van planten)
  22. Tomas Kroes www.tomaskroes.com 06 30 479 481 tomaskroes@hotmail.com (driehoeken)